0 €

Apartament 2+1+2 tek ish-Fusha e Aviacionit

Ish Fusha e Aviacionit, Tirane

  • 107 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 1 Shikime
  • 25/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek ish-Fusha e Aviacionit

Kati: 3 banim

Siperfaqja brutto: 107.75 m2


Organizohet:
- Dhome ndenje + gatimi
- 2 dhoma gjumi
- 2 tualete
- ballkon
-
Apartamenti ndodhet në një pallat të ri i cili eshte ne fazer grope.
Pallat me fasade te ventiluar dhe shume cilesor


Vendodhja: Rruga Simon Gjoni, ish-Fusha e Aviacionit

Çmimi: 140.000 €

Kontaktoni pronarin

office-address