Me qera 600 € / ne muaj

Apartament 1+1 per Qira, tek Stadiumi Dinamo

Stadiumi Dinamo, Tirane

  • 58 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 5
  • 10 Shikime
  • 26/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati me ashensor, ka siperfaqe totale prej 58 m2

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome fjetje, 1 tualet.

Apartamenti ka nje mobilim modern bashkekohor me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode

Zona ku ndodhet eshte nder me preferencialie ne Tirane per banim dhe per investim.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni per nje takim.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address