Per shitje 255,000 €

Shitje, Apartament 2+1+2, Rruga Qemal Stafa, Qender, Tirane

Rruga Qemal Stafa, Tirane

  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 2
  • 3 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme Apartament 2+1+2, per Shitje
Apartamenti ndodhet prane 9 Katsheve, Qender, Tirane

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 2
• Sipërfaqja neto: 86.5 m²
• Sipërfaqja bruto: 100 m²

Apartamenti disponon :
• Ambient ndenjie dhe gatimi
• 2 dhoma gjumi
• 2 tualete
• 1 ballkon

Cilesime te tjera:

• Shitet bosh
• Pallati disponon ashensor
• Hapsire e bollshme banimi
• Projekti i mobilimit eshte i bere nga arkitekt dhe do te jepet falas
• Apartamenti disponon hidrosanitare GEBERIT, parket gjerman AC5, dekore me pllaka guri, korniza dekorative, dritare me dopjo xham me plastike VEKA dhe grila me komandim me pult
• Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner MIDEA
• Aksesi per ne pallat behet nga dy rruge kryesore sic eshte ajo e Dibres dhe Qemal Stafa
• Apartmenti mund te shitet pjeserisht dhe me Kredi
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address