Me qera 5,000 € / ne muaj

Jepet Me Qira Zyrë Në Bllok

Ish Blloku, Tirane

  • 300 m2
  • 5 Dhoma gjumi
  • 4 Tualete
  • Kati 2
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira ambient për zyra në një nga zonat më elitare të Tiranës dhe në një nga godinat më të kërkuara multifunksionale të biznesit në Bllok.
Ambienti ndodhet në katin 2 të ndërtesës dhe është 285.4 m2 neto dhe organizohet në 2 salla të mëdha, 5 dhoma të ndara, 4 tualete dhe 3 ballkone në të gjithë këndin sipër Credins Bank.
Ambienti brenda është i investuar dhe në gjëndje perfekte.

Për më shumë informacion apo vizitë në pronë na kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address