Per shitje 102,000 €

Shitet, Apartament 1+1, Xhamia e Tabakëve, Tiranë - 102.000€ | 44.1 m²

Xhamia e Tabakëve, Tirane

  • 44 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 10 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● Dhomë Gjumi
● Tualet
● Kati 3
● Pallat Ekzistues
● 44.1 m²
● Ballkon i Mbyllur

Cilësime të tjera:
Apartamenti shitet bosh, është totalisht i restauruar dhe i investuar në mënyrë cilësore dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address