Me qera 480 € / ne muaj

Apartament 2+1, per Qira prane Shkolles Osman Myderizi

Qyteti Studenti, Tirane

  • 90 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 5
  • 6 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, prane shkolles Osman Myderizi, Qyteti Studenti.

Ka nje siperfaqe prej 90 m2 dhe organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 2 dhoma fjetje, 1 tualet.

Zona ku ndodhet ka prane shume pika kyce te qytetit te Tiranes, si: Godina Universitare, Qytetin e Studentit dhe gjithashtu eshte jo shume larg Parkut te Liqenit Artificial, kjo e ben ate nje zone te preferuar dhe te pershtatshme per banim e te kerkuar nga studentet.

Jepet me qira vetem per studente.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni per nje takim.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address