Me qera 450 € / ne muaj

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Kompleksi Arlis, Farmacia 10!

Rruga e Dibres, Tirane

  • 113 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 3 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Kompleksi Arlis, Farmacia 10!

Informacion mbi apartamentin:
Siperfaqe neto:96.8m2
Siperfaqe e perbashket:16.4m2
Siperfaqe totale:113.2m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine,
-2 dhoma gjumi,
-1 tualet.

Apartamenti jepet bosh.
Cmimi 450€ neto.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address