Per shitje 69,500 €

SHENGJIN,SHITET SUPER HYRJE 1+1

PLAZH SHENGJIN, Lezhe

  • 67 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 1 Shikime
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ne plazhin e Shengjinit shtohet nje kompleks i ri apartamentesh me standarte dhe me arkitekture europiane.
✅ Shitet nje super hyrje ,apartament 1+1
✅ Hyrja ka siperfaqe 67m2.

✅ Apartamenti eshte ndertim i ri i vitit 2024.
✅ Ndertimi eshte me nje cilesi te lart punimesh.
✅ Pallati eshte ndertim i ri me ashensor.
✅ Hyrja Organizohet 1 sallon,1 dhome gjumi,me 1tualet, dhe ka nje super ballkon te madh.

Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni +355692033500

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address