Per shitje 97,000 €

Apartament 1+1 për Shitje në Astir, Tiranë - 97,000€ | 85 m²

Astiri, Tirane

  • 85 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 2 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Astir (Oslo Bar)

Ky apartament ndodhet në katin e tretë të një ndërtese të re në zonën e Astirit, Tiranë, dhe është në shitje për 97,000€.

• Sipërfaqe bruto 85 m²

• Apartamenti përfshin një dhomë ndenje, një kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet

• Me hipoteke

• Me ashensor

• Ideal për çiftet ose profesionistët që kërkojnë të jetojnë në një zonë të qetë por pranë qendrës së qytetit.

• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address