Me qera 400 € / ne muaj

Apartament 1+1 për Qira në Rrugën 5 Maji, Tiranë - 400€ | 65 m²

rruga 5 maj, Tirane

  • 65 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 58 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament eshte i dsiponueshem në Rrugën 5 Maji, Tiranë.

Siperfaqja e apartamentit : 65m2
Kati 1 (banim)
Apartamenti organizohet ne:

- Dhome ndenje + sallon
- 1 dhoma gjumi
- 1 tualet

Apartamenti jepet i mobiluar dhe
i paisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address