Me qera 500 € / ne muaj

APRTAMENT 1+1 PER QERA TEK LIQENI THATE

Liqeni i Thate, Tirane

  • 65 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 11 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet apartament 1+1 per qira
Apartamenti ndodhet tek Liqeni i Thate
Ka nje siperfaqe prej 65m2
Apartamenti perbehet nga 1 dhome ndenje dhe kuzhine, 1 dhome gjumi dhe 1 nje tualet

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address