Per shitje 185,000 €

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT

Fakulteti Inxhinierise se Ndertimit, Tirane

  • 80 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 5 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne zonen e 21 Dhjetorit.
Apartamenti ndodhet prane Inxhinerise se Ndertimit.

Siperfaqe 141.04m2 (nga te cilata 60.94 m2 Sip verande)
Kati 4 pallat i ri me ashensor me vetem 4 apartamente ne kate.
Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe verande.
Ndodhet ne nje pallat te vitit 2018, me sistem kapot.
Apartamenti eshte i gjithi me parket.
Orientimi Lindje/Veri.

Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

Shitet 185 000 Euro

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address