Per shitje 66,000 €

Apartament 1+1 në Shitje në Ali Demi, Tiranë - 66000€ | 52 m²

Ali Demi, Tirane

  • 52 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 5
  • 19 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e pestë në një ndërtesë në zonën e Ali Demit, Tiranë, dhe është në treg për shitje
• Sipërfaqe neto: 52 m²
• Sipërfaqe totale: 52 m²
• Një dhomë ndenje dhe një kuzhinë të ndarë
• Një dhomë gjumi dhe një banjo
• Ideal për çifte të reja ose investitorë të vegjël
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address