Me qera 5,000 € / ne muaj

APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE VOLLGA | 5000€ / 3vjet !

Vollga pas Transcom, Durres, Durres

  • 82 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 71 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati ekzistues 8 katesh pa ashensor ne zonen e Vollges. Organizohet nga nje korridor hyres, 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti gjithashtu ofron pamje te pjesshme nga deti dhe eshte pjeserisht i mobiluar thjeshte. Jepet me qira afatgjate me nje vlere per vetem 139 euro ne muaj per periudha 3 ose 6 vjecare dhe pagesa kerkohet e plote qe ne fillim te kontrates, 5000 euro per 3 vjet ose 10000 euro per 6 vjet.

Per me teper informacion apo per nje vizite nga afer na kontaktoni !

Kontaktoni pronarin

office-address