Me qera 400 € / ne muaj

Jepet me qira apartament 2+1 ne Astir, prane Bar Artisti/ 40,000 ALL

Astir, prane Bar Artistit, Tirane

  • 110 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 9
  • 1 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 ne Astir, prane Bar Artisti

Siperfaqja: 110m2
Kati: 9 banim (ashensor)
I mobiluar
Pallat i ri dhe i mireadministurar.

Organizimi:
*Sallon ndenje + ambient gatimi
*2 dhoma gjumi
*tualet
*ballkon
*kondicioner

Vendndodhja: Astir, prane Bar Artisti
Cmimi: 40,000 ALL/Muaj

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address