Per shitje 175,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE PLAZH HEKURUDHA!

Hekurudha, Durres

  • 105 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 1 Shikime
  • 29/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 96.5 m2 dhe siperfaqe totale prej 105 m2, eshte i organizuar ne nje dhome ndenje+kuzhine, dy dhuma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati 7-katesh te miradministruar me ashensor. Shitet totalisht i investuar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address