Per shitje 75,000 €

Shitet Apartament 2+1,Tek Shkembi i Kavajes, Durres

Shkembi kavajes, Durres

  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 2 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet, Super Apartament 2+1 tek Shkembi i Kavajes. Apartamenti ndodhet nga krahu i shinave siper rruges dhe shume prane mbikalimit, ka nje mobilim te ri i gatshem per banim, eshte nje opsion ideal per pushime apo per banim. Apratamenti do te shitet i mobiluar si ne foto.

Detaje mbi pronen:
•Siperfaqe totale:100m2
•Siperfaqja neto: 52m2
•Siperfaqja e verandes: 40m2
•1 Dhome ndenje+kuzhine
•2 Dhoma gjumi
•1 Tualet
•2 Ballkon
•Kati: 7

Specifikime te tjera:
•Ashensor
•Pallat i Ri
•Me dokumentacion te rregullt hipotekor
•150 meter larg detit.

Nje mundesi e shkelqyer investimi por edhe nje opsion ideal per shpi pushimi, zona i ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese komode...

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address