Per shitje 113,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë - 113.000 Euro | 116.6m²

Fresku, Tirane

  • 65 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 10 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Të dhëna mbi apartamentin :

• Ambient Ndenjie & Ambient Gatimi
• Korridor Shpërndarës
• 2 Dhoma Gjumi (Njëra është bosh)
• Tualet me Dritare
• Verandë
• Sipërfaqe Neto 65.5 m²
• Sipërfaqe e përbashkët 9.62 m²
• Sipërfaqe e Verandës 41.04
• Kati 6
• Ashensor
• Parket


Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet në një pallat të vitit 2017, është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address