Me qera 450 € / ne muaj

Qera, Apartament 2+1+2, Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës, Tiranë

Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Tirane

  • 113 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 8
  • 5 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme Apartament 2+1+2, per Qera
Apartamenti ndodhet tek Kompleksi Arlis, Farmacia 10, Rruga e Dibrës, Tiranë

Informacion mbi apartamentit:
• Kati 8
• Sipërfaqja neto: 97 m²
• Sipërfaqja bruto: 113m²

Apartamenti disponon:
• Ambient ndenjie dhe gatimi
• 2 dhoma gjumi
• 2 tualete
• 1 ballkon

Cilesime te tjera:
• Apartamenti ndodhet ne nje rezidence banimi te zhvilluar afer Qendres se Tiranes
• Jepet bosh
• Disponon investim me kushte bashkekohore
• Ideal për çifte ose familje të vogla
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address