Per shitje 40,000 €

Shitet,Biznes Bar-Kafe, Qendër, Tiranë

Qendër, Tirane

  • 60 m2
  • 2 Shikime
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet,Biznes Bar-Kafe, Qendër, Tiranë

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqe ambienti : 60m2
• Kati 0 dhe 1.

Organizimi:
• 3 Ambiente
• 2 Tualete.
• Verandë e shfrytezueshme me sipërfaqe 60m2.

Cilësime të tjera:
• Funksionon si biznes bar-kafe/akullore/kreperi.
• Klientel e ngritur.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor
• Zonë e aksesueshme dhe e preferuar për investim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address