Me qera 1,000 € / ne muaj

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate!

Liqeni i Thate, Tirane

  • 103 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • 5 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me Qira Apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate, perballe hotel Radissonit!

Informacion mbi apartamentin:
Siperfaqe totale: 103.3m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet ne:
-ambient ndenje dhe kuzhine,
-2 dhoma gjumi,
-2 tualete.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.
Pallati ka ashensor!

Per me shume informacion na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address