Per shitje 120,000 €

Apartament 3+1+2+post parkimi Për Shitje në Valias, Tiranë - 120,000€ | 120m²

Valias, Tirane

  • 120 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 25/03/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament modern 3+1+2+post parkimi në katin e parë për shitje në zonën e Valias, Tiranë.

Ndodhet në një ndër zonat më të qeta dhe të preferuara të Tiranës.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 120m²

• Sipërfaqe neto: 120m²

• Sipërfaqe bruto: 120m²

• 1 sallon dhe kuzhinë e pajisur

• 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete

• Proces hipoteke

•Pallat i ri

•Me ashensor

• Apartamenti është ideal për familjet që kërkojnë një ambient të qetë dhe të sigurt për të jetuar

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address