Per shitje 80,000 €

Apartament 3+1 për Shitje në Valias, Tiranë - 80,000€ | 121.89 m²

Valias, Tirane

  • 122 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 08/04/2024
Shperndaj
Pershkrimi

• Ky apartament 3+1 për shitje në Valias, Tiranë për 80,000€, ofron një ambient të bukur dhe të rehatshëm për të jetuar.

• Sipërfaqe neto 97.63 m²

• Sipërfaqe bruto 121.89 m²

• 1 sallon

• 1 kuzhinë

• 3 dhoma gjumi

• 1 banjo

• Pallat i ri, proces hipotekimi

• I pershtatshem edhe per biznes duke qene qe apartamenti ndodhet ne katin 0

• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address