Per shitje 83,000 €

Shtëpi 2+1 për shitje në Valias, Tiranë - 83,000€ | 1,200 m²

Valias, Tirane

  • 1 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 14/03/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shtëpi komode 2+1 në shitje në zonën e Valias, Tiranë

• Sipërfaqe ndertimi 173 m²

• Sipërfaqe totale 1,200 m²

• 1-kateshe

• Shtëpia përfshin 1 sallon ndenje, 1 kuzhinë, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet

• Me hipoteke

•Cmimi: 83,000 Euro

• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address