Per shitje 128,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re.

UNAZA E RE, Tirane

  • 102 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 3
  • 1 Shikime
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1, për Shitje
Apartamenti ndodhet tek Pallati Dejvi 2000, Unaza e Re, Tiranë.

Informacion mbi Apartamentin:
•Kati 3
•Sipërfaqe Bruto: 102m2
•Sipërfaqe Neto: 91.8m2

Organizimi i Brendshëm:
•Ambient Ndenje dhe Ambient Gatimi
•2 Dhoma Gjumi
•2 Tualete
•1 Ballkon

Cilësime të tjera:
• I mobiluar
• Me kondicioner
• Me ashensor
• Me hipotekë

Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address