Per shitje 1 €

SUPER OKAZION, PASKUQAN, SHITET APARTAMENT 1+1!

Paskuqan, Tirane

  • 71 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1
  • 8 Shikime
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet Apartamenti 1+1, ne Paskuqan

Ndodhet ne katin e 1 te banimit, ne nje nga rezidencat me te reja ne zonen e Paskuqanit, me siperfaqje 71.1m2

Apartamenti organizohet ne:
1 sallon ndenje
1 dhoma gjumi
1 tualete

Zona po merr mjaft zhvillim kohet e fundit, per shkak te afersise me Bulevardin e ri dhe Unazes se Madhe. Ofron mjaft komoditet dhe fasilitete te shumtaPer me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address