Me qera 4,000 € / ne muaj

KAPANONE PER QIRA NE FIER!

Fier, Fier

  • 2700 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 04/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepen kapanone me qera ku siperfaqja e truallit eshte 8100m2 dhe 2700m2 jane ndertim.
Trualli perbehet nga tre kapanone si me poshte:
●kapanoni i pare eshte 1000m2 i sapo restauruar ne gjendje shume te mire,kapanoni eshte i pajisur me vince ure 3.2T
●Kapanoni i dyte eshte 1100m2
●Kapanoni i trete eshte 570m2 ka gjithashtu dhe nje ndertese 150m2 e cila eshte perdorur per ambjent zyrash.
Vendndodhja e kapanoneve eshte ne rrugen Fier-Seman, 3.5 km nga qendra e Fierit dhe 1.5 km nga autostrada.
Per me shume informacion ose shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

office-address