Me qera 250 € / ne muaj

Qira, Apartament 2+1, Trekëndëshi, Korçë.

Trekendeshi, Korce

  • 85 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 10
  • 11 Shikime
  • 05/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1, për Qira, Trekëndëshi, Korçë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja (Neto): 76M²
• Sipërfaqja (Bruto): 85M²
• Kati: 10
Organizimi i brendshëm:
• Ambienti i Ndenjies + Ambienti i Gatimit
• 2 Dhoma Gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri
• Ashensor
• Plotësisht i investuar dhe i mobiluar.
• Zonë e preferuar për banim dhe që ofron të gjitha facilitetet.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address