Me qera 1,000 € / ne muaj

Apartament me Qera

Rruga Qemal Stafa, Tirane

  • 136 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 8 Kate gjithsej
  • 07/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me Qera Apartament 3+1 totalisht i mobiluar ne Rezidence mbrapa shkolles se Kuqe ne Rrugen Qemal Stafa, Siperfaqe 136m kati i 2 banim , Orientimi Jug-Lindje
Organizimi: sallon dhe ambjent gatimi i perbahsket, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon, korridor shperndares
Apartamenti eshte i ri dhe i pabanuar, pallat i perfunduar ne 2023
Perfshire ne cmim edhe nje post parkimi
Cmimi 1000 euro ne muaj

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address