Per shitje 173,000 €

Shitje, Apartament 2+1, rruga Bedri Karapici, Yzberisht, Tiranë

Rruga Bedri Karapici, Tirane

  • 95 m2
  • Kati 6
  • 5 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojme Apartament 2+1, per Shitje
Apartamenti ndodhet ne rrugen Bedri Karapici, Yzberisht, Tiranë

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 6
• Sipërfaqe neto: 84 m²
• Sipërfaqe bruto: 95 m²

Apartamenti disponon:
• Ambient ndenjie dhe gatimi
• 2 dhoma gjumi
• 1 tualet
• 2 ballkone

Cilesime te tjera:
• Ndertim i ri me ashensor
• Mobilim modern dhe shume cilesor
• Disponon elektroshtepiake te markave me te mira si SMEG, AEG,LG
• Disponon sistem kondicionimi DAIKIN
• Disponon sistem elektrik me pajisje teper cilesore te markes SCHNEIDER
• Apartamenti disponon hidrosanitare te markes italiane PAINI
• Parket laminat shume cilesor i markes gjermane CLASSEN
• Dhomat e gjumit jane te pajisura me dysheke italiane te markes MAGNIFLEX
• Apartamenti ka orientim jug-perendim dhe ndricim natyral gjate gjithe dites
• Ka 2 ballkone dhe 1 tualet te vogel ne dhomen matrimoniale
• Diponon dokumentacion te rregullt hipotekor
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address