Me qera 450 € / ne muaj

Qera,Apartament 2+1, Porcelan, Tiranë.

Porcelan, Tirane

  • 55 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • Kati 1
  • 1 Shikime
  • 08/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Qera, Apartament 2+1, Porcelan, Tiranë.
Apartamenti është i pozicionuar ne Rrugen e Kokonozeve,Porcelan.

Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqe neto :55.2m2
• Sipërfaqe bruto:74.9m2
• Sipërfaqe verande:12.7m2
• Kati i parë i një vilë katër kateshe.

Organizimi :
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet.

Cilësime të tjera:
• Ndërtim i ri
• E mobiluar
• Orientim Lindje-Perendim-Jug
• Mundësi shumë e mirë investimi dhe banimi
• Cilësi e lartë ndërtimi.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address