Per shitje 49,000 €

Shitet, Garsoniere, Ali Demi, Tiranë.

Kompleksi Mangalem 21, Ali Demi, Tirane

  • 33 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet, Garsoniere, Ali Demi, Tiranë.
Garsonierja ndodhet në Kompleksin Mangalem 21.
Informacion mbi garsonieren:
• Sipërfaqja bruto: 32.8 m2.
• Sipërfaqja neto: 27.5 m2.
• Kati 1.
• Ndërtim I ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje & gatimi.
• Dhomë gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar dhe i investuar.
• Kondicioner.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address