Per shitje 26,000 €

GARSONIERE NE PLAZH DURRES, PER SHITJE!

Rruga dytesore e Plazhit, Durres

  • 28 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 7 Shikime
  • 09/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Garsonieria ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri pa ashensor ne rrugen dytesore te Plazhit te Durresit. Disponon 28m² totale nga keto 23m² te brendeshme te cilat organizohen ne nje dhome, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e qete dhe e pershtatshme si per banim ashtu edhe per pushime. Posedon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje .

Per me teper informacio apo nje vizite ne prone na kontaktoni !

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address