Me qera 700 € / ne muaj

JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PERBALLE AMERIKAN 3!!

Yzberisht, Misto Mame, Tirane

  • 92 m2
  • 1 Tualet
  • 08/09/2023
Shperndaj
Pershkrimi

JAPIM ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL PERBALLE AMERIKAN 3!!

Ambienti eshte 92,2m2 dhe organizohet ne open space dhe 1 tualet.

Ndodhet ne katin 0.

Ambinti mund te sherbeje per cfaredo lloj biznesi. Ka lartesi 5 metra e cila ju lejon qe te ndertoni kat te dyte.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, ju lutem me kontaktoni.

Kontaktoni pronarin

office-address