Per shitje 58,000 €

Shitet, Garsoniere me pamje deti, Shkembi i Kavajes, Durres

Shkembi I Kavajes, Durres, Durres

  • 44 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 6 Shikime
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Garsonieria eshte totalisht e investuar deri ne detaje, e mobiluar se fundmi dhe e gatshme per banim apo investim, ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me administrim edhe ashensor.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja neto: 37.2m2
• Siperfaqja bruto: 43.6m2
• 1 Dhome ndenje + kuzhine
• 1 Tualet
• Kati: 6

Specifikime te tjera:
• Pamje deti
• Apartamenti shitet i mobiluar
• Ashensor
• Administrim
• Zone e preferuar per pushime edhe banim
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address