Me qera 470 € / ne muaj

Qera, Apartament 2+1, Ministria e Jashtme, Tiranë - 470€ | 72.6m²

Ministria e Jashtme, Tirane

  • 73 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 17 Shikime
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Të dhëna mbi apartamentin :

● Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
● 2 Dhoma Gjumi
● Tualet
● Ballkon
● Kati 4
● Pallat Ekzistues
● 72.6 m²

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe i pajisur me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

Kontaktoni pronarin

office-address