Per shitje 68,000 €

Shitet, Garsoniere e konvertuar ne 1+1, Shkembi i Kavajes, Durres

Shkembi I Kavajes, Durres, Durres

  • 54 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 7
  • 6 Shikime
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti eshte totalisht i investuar deri ne detaje, mobiluar se fundmi dhe eshte i gatshem per banim apo investim, ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me administrim edhe ashensor.

Detaje mbi pronen:
• Siperfaqja bruto: 54.4m2
• Siperfaqja neto: 42.4m2
• 1 Dhome ndenje + kuzhine
• 1 Tualet
• Kati: 7

Specifikime te tjera:
• Pamje deti
• Apartamenti shitet i mobiluar
• Ashensor
• Administrim
• Zone e preferuar per pushime edhe banim
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address