Per shitje 86,419 €

Shitet Apartamenti 2+1 - Univers City

Rruga Gryka e Kaçanikut, Laknas, Tirane

  • 97 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 8
  • 7 Shikime
  • 11/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti ndodhet në zonën e Univers City

Informacion mbi apartamentin:
• Kati 8
• Siperfaqe: 97.10 m2

Organizimi i brendshëm:
• Salloni dhe Ambienti gatimit.
• 2 Dhomë gjumi
• 1 Tualet
• 2 Ballkone
• Bosh
• Me ashensor
• Projekt me Dizajn dhe Cilesi Absolute

Per me shume informacione na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address