2+1 Apartment for Sale at Lake Side Residence, Paskuqan!
2+1 Apartment for Sale at Lake Side Residence, Paskuqan!
2+1 Apartment for Sale at Lake Side Residence, Paskuqan!
2+1 Apartment for Sale at Lake Side Residence, Paskuqan!
2+1 Apartment for Sale at Lake Side Residence, Paskuqan!
89,000 € (1,202 € / m²)
For Sale 1 hour ago

2+1 Apartment for Sale at Lake Side Residence, Paskuqan!

Paskuqan, Kamez

  • DSH-227872
  • 74 m2
  • 2 Beds
  • 1 Bath
  • 1 Living rooms
  • Floor 1
  • 1 Views

Under Construction

Description

2+1 Apartment for Sale at Lake Side Residence, Paskuqan!

Additional Details

  • Not furnished
  • Year Built: 2026
  • 4 Floors
  • Has Elevator
  • 0m from center

Map Location

Have Question? Get in touch!