Vendita | Apartament 1 + 1 | Rezidenca Kadiu | 98300 €
98,300 € (1,666 € / m²)
In vendita 4 ore fa

Vendita | Apartament 1 + 1 | Rezidenca Kadiu | 98300 €

Rezidenca Kadiu, Tirane

  • DSH-236014
  • 59 m2
  • 1 Letto
  • 1 Bagno
  • 1 Soggiorni
  • Piano 4
  • 3 Visite

In costruzione

Descrizione

Agjencia Imobiliare MORINA REAL ESTATE ofron Apartament 1 + 1, i pozicionuar në zonën e Ali Demi/Tregu Elektrik, me një çmim prej 98300 €.

• Lloji i pronës: Apartament
• Adresa: Kadiu
• Sipërfaqja: 59 m²
• Çmimi: 98300 €
• Mobilimi: Boshe
• Kati: 4

Informacion mbi Pronën:
Shitet — Apartament 1 + 1, me sipërfaqe prej 59 m² dhe i pozicionuar në Ali Demi/Tregu Elektrik. Një mundësi perfekte për blerje dhe investim të sigurt.

Agjenti: Rea Hatija
© MORINA REAL ESTATE – Creating Opportunities
Ref.: MRE-175034

È troppo tardi per una telefonata. Scrivici su WhatsApp o chiamaci domani dalle ore 06:00 - 23:00.