Me qera 1,000 € / ne muaj

Apartament 3+1 për Qira tek Kodra e Diellit 2!

Kodra e Diellit 2, Tirane

  • 150 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 8 Shikime
  • 21/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartament i rehatshëm dhe modern në katin e 4-rt, i pozicionuar në një nga zonat më elitare të Tiranës në Kodrën e Diellit.

♦Informacione mbi pronën:
Sipërfaqe totale: 150m²

♦Organizimi:
•një sallon të bollshëm,
•kuzhinë të pajisur
•tre dhoma gjumi
•dy tualete
•një ballkon

Çmimi: 1000 €uro i padiskutueshëm
Për detaje të mëtejshme, ju lutemi na kontaktoni!

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address