Zyra ne shitje dhe ambjente biznesi ne shitje ne Tirane, Durres, Vlore, Shkoder

Rezultate: 21

SHESIM ZYRE NE ZONEN E ISH BLLOKUT!

Zyre per shitje ne zonen e bllokut e pozicionuar ne rrugen Ibrahim Rugova, ne nje nga rruget me te frekuentuara dhe me levizshmeri te larte. Prona ndodhet ne nje ndertese te re dhe te mire administruar me kamera dhe dy ashensore. Zyra eshte ndare ne dy ambjiente e cila njera pjese organizohet ne open space dhe pjesa tjeter organizohet ne 3 zyra, gjithashtu nje dhome serveri, ambient kuzhizhe dhe ngrenie totalisht e vecuar per stafin, dy tualete dhe nje ballkon te madh qe lidhet me cdo dhome. Ambienti orientohet nga lindja dhe ka pamje te lire. Zyra eshte investuar e gjitha para dy viteve dhe eshte ber nje investim i konsiderueshem. Eshte e dhene me qira me kontrate afatgjate, ne vleren 2500 Euro/muaj, neto, me pagese 1 vjecare. Disponon Dokumentacion te Plote Hipotekor. Per informacione, foto ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!

720,000 €
28/05/2024
 • 200 m2

🏢 Zyra ne shitje » Ish Blloku, Tirane

Shesim ambient per zyra tek Rruga e Kavajes

Shesim ambient per zyra tek rruga e kavajes, një nga zonat më të preferuara për zhvillimin e biznesit. Informacion mbi pronën: • Lokacion strategjik, shume afer rrugës kryesore te kavajes tek kryqezimi i mullirit te vjeter • Sipërfaqe neto: 131 m² • Sipërfaqe bruto: 145 m² • Pozicionohet në katin 1 të një ndërtimi të 10 viteve te fundit. • Organizimi: Hapësirë Open Space (ndare ne 3 dhoma zyrash me mur gipsi) + 2 Tualete • Totalisht i investuar me kondicionet dhe i gatshem per zyra • I përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si call centre, klinike dentare, klasa kursesh, departamente operacionale etj • Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor lloji i prones 'njesi' • Mundësi ideale investimi,aktualish i dhene me qera mujore per nje kompani prestigjoze. Per me teper shikoni video Për më tepër informacione dhe për një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

400,000 €
16/05/2024
 • 145 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏢 Zyra ne shitje » Rruga e Kavajes, Tirane

!! KOMPLEKSI DELIJORGJI SHITET NJESI KOMERCIALE, ZYRA LUKSOZE!!

Shitet ambjent komercial zyre luksoze tek kompleksi Delijorgji. Ambienti eshte investuar totalisht kohet e fundit, te gjitha punimet hidraulike, elektrike dhe arredimi jane bere nga e para. Organizuar nga: *Ambjenti i hapur * 2 Zyra * 32 stacione pune *Salla e mbledhjeve *Dhoma e ngrënies *2 Tualete *2 Parking Siperfaqe neto 290.56m2 Siperfaqe bruro 355.56m2 Kati i 1-re Investimet: * Sistemi elektrik inteligjent. * Sistem Kamera * Sistem Alarm * Ndriçim Led * Dopixham Dritare * Grila * Kuzhina Koleksion * Tualete Koleksion * Mobilje nga Arkitekt Zona ne te cilen ndodhet ambjenti eshte nje zone mjaft e favorshme per zhvillimin e biznesit. Për informacione të tjera, më kontaktoni:

1,300,000 €
08/04/2024
 • 355 m2
 • 5 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏢 Zyra ne shitje » Rr.Kavajes , Kompleksi Delijorgji, Tirane

OKAZION, SHESIM AMBIENT ZYRASH 420 M2‼️

Ambienti është i pozicionuar te Ministria e Jashtme. Informacion mbi Ambientin: • Ndërtim i Ri • Kati 2 • Buzë Rruge Kryesore • Kubaturë e Rregullt • Sipërfaqe Bruto: 420 M2 • Sipërfaqe Neto: 382 M2 • me HIPOTEK • Hyrje e Dedikuar • Buzë Rruge • Fasad Xhami Lineare: 20 M • Orientim: Jug-Perëndim • Dritë natyrale në çdo ambient • 3 Zyra të ndara me Xham e Mure Gipsi • Sallë e bollshme Open Space • 1 Dhomë Depo • 4 Tualete • i Investuar • jepet Bosh • Tavan i Varur • Ndriçim Led • Sistem Kondicionimi Qëndror • Sistem Audio Tavanor • Sistem Kamerash • Linja Elektrike çdo 2 M • Dritare Tripleks • Kapacitet 150 persona në Turn Ambienti ndodhet në një lokacion shumë të preferuar e të aksesueshëm. Ideal për Qendër Kursesh, Kompani Punësime, Zyra Marketingu, Call Center, Klinik Dentare apo Laborator Mjekësor. Për më shumë informacion më kontaktoni❗️

850,000 €
21/03/2024
 • 420 m2
 • 4 Tualete

🏢 Zyra ne shitje » Ministria e Jashtme, Tirane

Njësi Sherbimi Moderne në Shitje, Rruga e Barrikadave!

Në shitje njësi sherbimi me fasade në Rrugën e Barrikadave, e vendosur në ndërtesën më të re të zonës. Objekti gjendet aktualisht në fazën e instalimeve elektrike dhe hidraulike, pritet te perfundoje në fund të 2024. Kati i parë i ndërtesës përfshin hapësira zyrash me hyrje të pavarur. Struktura totale përfshin dy kate komerciale, 12 kate rezidenciale dhe 3 nentoke. Ka vëmendje të veçantë për sistemet e ventilimit dhe kondicionimit, si dhe sistemin e ngrohjes dhe ftohjes me multijet. Hapësirat e jashtme ofrojnë zona rekreative të vendosura në anën veriore, lindore dhe perëndimore të ndërtesës, të mbuluar me gjelbërim për 30% të truallit, dhe më shumë se 10% e tij është gjelbërim filtrues. Hapësirat e tjera janë dedikuar për rrugë kalimi për banorët dhe makinat, këndet e lojrave për fëmijët, dhe hapësira të tjera rekreative. Ky objekt është i përshtatshëm për zyra, klinika dentare, noteri etj. Na kontaktoni për më shumë informacion.

441,000 €
21/03/2024
 • 110 m2
 • 1 Tualet

🏢 Zyra ne shitje » Rruga e Barrikadave, Tirane

Zyrë në shitje në “Bookbuilding Tirana”

Zyrë në shitje në “Bookbuilding Tirana” Zyra ka një sipërfaqe bruto prej 945.23 m2 dhe sipërfaqe neto 787.69 m2 Ndodhet në katin e I-rë të objektit Zyra është një nga projektet më të reja moderne e cila ndodhet në zemër të Tiranës. Vendodhja buzë Sheshit Skënderbej, pranë Xhamisë, kulles së sahatit, midis rruges “Abdi Toptani” dhe rruges “28 Nëntori” i jep projektit një vlerë të lartë strategjike në zhvillimin e qendrës së kryeqytetit. Me akses të pakrahasueshem me të gjitha institucionet kryesore shtetërore, arsimore, shoqërore dhe tregtare, në një nga zonat më të preferuara. Book Building është një ndërtesë multifunksionale prej 24,000 m2 e cila ofron apartamente elegante, zyra dhe ambiente komerciale moderne. Në objekt po aplikohen standartet më të larta të ndërtimit, duke ofruar cilësi shumë të lartë në konstruksion në rifiniturë dhe arkitekturë super moderne e cila është projektuar nga studio e cila ka projektuar sheshin Skënderbej dhe godinen e Hotel Plaza. Projekti modern dhe sherbimet e ndryshme që do të ofrohen në këto ambiente do ti japin një vlerë unike dhe kthim të sigurtë të investimit tuaj si tek ambientet e banimit dhe ato të biznesit. Godina multifunksionale është projektuar në ndertimin e 3 objekteve me lartësi 4, 10 dhe 20 kate dhe me 3 kate nëntokë. Në katet e para do të zënë vend zyra të administratës publike, ambiente ekspozitash e ngjarje kulturore për qytetin, biznese të ndryshme që do të kenë mundësin të zhvillojnë aktivitetin e tyre tregtar në dyqanet luksoze. Në katet e sipërme do të jenë apartamentet e banimit të cilat kanë orientim shumë të mirë ku mbizotëron drita dhe pamja e bukur e qendres.

6,616,610 €
31/10/2023
 • 945 m2
 • 2 Tualete

🏢 Zyra ne shitje » BookBuilding, Tirane

SHESIM ZYRE NE RRUGEN IBRAHIM RRUGOVA, ISH BLLOKU!

Ne rrugen Ibrahim Rrugova , shitet ambient komercial me destinacion zyre. Pozicionimi i saj ne zemer te ish bllokut ne nje nga ndertimet me cilesore ne zone e ben ate nje mundesi te mire per sherbime te ketij lloji. Pozicioni strategjik ne cepin e ndertimit e ben ate me mundesi reklamimi mjaft te pershtatshme. Planimetri Open Space dhe hyrje e dedikuar . Fasade xhami e orientuar drejt rruges kryesore. Sistem qendror ngrohje dhe ftohje. E pershtatshme per sherbime te ndryshme, zyra sherbimi te te gjitha llojeve, klinika te ndryshme mjekesore etj. Ne sherbim te ambientit dhe nje garazh me cmim ekstra. Per me shume detaje kontaktoni konsulentin imobiliiar menaxhues te prones.

692,000 €
20/05/2023
 • 193 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏢 Zyra ne shitje » Ish Blloku, Tirane

Zyra ne shitje

Me te kerkuarat

office-address