Ambjent Biznesi Ne Shitje

Rezultate: 711

OFROHET PER SHITJE AMBJENT KOMERCIAL /BIZNESI TEK RRUGA BARRIKADAVE PRANE QENDRES

Shitet ambjent komercial i ndodhur prane RRuges se Barrikadave, ne vije te dyte , pozicionuar ne katin 0 te nje objekti te ri dhe te mireadministruar ne zone . Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 42m2 , dhe organizohet ne nje hapersire open space, 1 tualet si dhe nje hapesire per depo/magazinim. Ambjenti eshte i shtruar me pllake, hidrosanitare te vendosura, fasade xhami qe e pershkon te gjithe hapesiren duke i dhene me shume drite si dhe mundesi me te madhe reklamimi si dhe akses me 2 dyer . Qepenat jane elektrike . Ambjenti disponon ne shfrytezim edhe nje hapesire te jashtme verande . Ambjenti eshte shume i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si : zyra (financiare-kontabilteti,arkitekture,turizem mjekesor, klinika te ndryshme dentare ose estetike, parukeri, noteri etj ) Zona eshte shume e frekuentuar dhe ka nje perqendrim te larte te popullsise per shkak te objekteve te shumta te banimit aty , si dhe gjithashu nje perqendrim te bizneseve te ndryshme per shkak te afersise me qendren, cmimeve te aresyeshme etj . Disponon certfikate pronesie Per me shume informacion na kontaktoni

189,000 €
24/07/2024
  • 42 m2
  • 1 Tualet

Ambjent Biznesi Ne Shitje » Sheshi Skenderbej (Qender), Tirane

Shitet, Ambient per Klinike, Ish Ekspozita

Disponojme ambient per klinike me vendndodhje tek Ish Ekspozita. Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqe : 152 m2 (neto) • Siperfaqe 165 m2 (bruto) • Kati 3 • Ndertim i ri dhe i mireadministruar • Ashensor Organizimi: • Ambienti ka 5 ambiente te shfrytezueshme te cila aktualisht organizohen: recepsion, ambient zyre dhe konsultash, ambient mjekimesh, ambient trajnimi dhe qendrimi, salla operatore • 2 Tualete • 2 Ballkone • Depo • Aneks Cilësime të tjera: • Ambienti shitet i mobiluar bashke me pajisjet e klinikes, te cilat jane nga markat me te mira • Totalisht i investuar • Ndricim LED • Sistem kondicionimi dhe aspirimi • Parket • Me pamje nga Bulevardi • Zone e aksesueshme dhe e preferua per zhvillim biznesi • Mundesi shume e mire investimi • Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika dentare, estetike, dermatologjike, kirurgjikale , ortopodike, okulistike etj. • Eshte mundesia e ndryshimit te destinacionit te biznesit ne nje tipologji tjeter. • Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Për ta vizituar na kontaktoni!

470,000 €
24/07/2024
  • 165 m2
  • 2 Tualete

Ambjent Biznesi Ne Shitje » Ish Ekspozita, Tirane

Hotel per shitje, tek Uji i Ftohte Vlore.

Hoteli ka nje siperfaqe ndertimi 3000 m2, me mundesi zgjerimi 400 m2. Akomodimi ne hotel është projektuar veçanërisht për çifte, familje te vogla ose grupe miqsh. Të gjitha dhomat janë te ndërtuara ne menyre estetike dhe te dekoruara me një standard shumë të lartë. Hoteli ka ne total 44 dhoma dhe mund te akomodoj deri ne 125 persona. Organizohet ne: 12 dhoma Double Superior me krevat shtese, 11 dhoma Double Deluxe me krevat shtese, 5 Dhoma Double Twin Rooms, 5 Suita Familjare me 2 dhoma gjumi të ndara, por të lidhura, me ballkon privat me pamje nga deti, 5 suita dyshe: me krevat dopio shume te madh, 6 Dhoma Dyshe me 2 krevate teke. Cdo dhome ka ajer te kondicionuar dhe dritare dopio xham për të mbajtur jashtë nxehtësinë dhe për të reduktuar çdo zhurmë. Hoteli ka gjithashtu potencial dhe hapsiren e nevojshme per zgjerim si pershembull; bar dhe restorant në tarrace, Pishinë e jashtme për fëmijë, Pishinë e brendshme, Ambient Spa dhe masazh, Salle mbledhje/evente, 600 m2 ambient i jashtem, 300 m2 ambient privat me pamje nga deti, kopsht, 300 m2 parking i jashtem. Hoteli ndodhet në një nga zonat më të bukura dhe te frekuentuar nga turistet vendas dhe e huaj të bregdetit jugor tek Uji i Ftohte Vlore. Eshte nje mundesi shume e mire investimi. Per me shume informacione na kontaktoni.

12,000,000 €
23/07/2024
  • 3000 m2
  • 44 Dhoma gjumi

Ambjent Biznesi Ne Shitje » Uji I Ftohte, Vlore

Shitet Lokal tek lulishtja afer Stacionit te Trenit Durres!

Shitet Lokal (Bar-kafe) tek lulishtja afer Stacionit te Trenit Durres me siperfaqe rreth 118 m2. Ky lokacion shquhet per nga frekuentimi masiv i klienteve dhe kjo vjen per shkak te vendndodhjes mjaft terheqese fare prane rruges kryesore hyrese per ne brendesi te qytetit, lulishtes se madhe qe ofron gjelberim, pamje shplodhese, argetim dhe pelqehet nga te gjitha grupmoshat. Biznesi eshte shume mire i investuar dhe deri tani ka qene ne gjendje pune dhe i dhene me qera. Ky do te ishte nje investim i mire ne nje zone qe nuk i humb vlera: facilitete perreth, zone shume e populluar dhe xhiro shume e mire, nese zgjidhni ta ushtroni vete kete lloj aktiviteti. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer, ju ftoj te kontaktoni.

354,000 €
17/07/2024
  • 118 m2
  • 2 Tualete

Ambjent Biznesi Ne Shitje » Stacioni i Trenit, Durres

Hotel 4-Katësh për Shitje në Rradhimë, Vlorë!

Hotel 4-katësh në Rradhimë, Vlorë, ofron një pozicion të privilegjuar me pamje të mrekullueshme nga deti dhe një projekt zhvillimi të gatshëm. Me një sipërfaqe ndërtimi prej 1200 m² dhe një verandë prej 300 m², hoteli përfshin 28 dhoma të organizuara në katet e tij. Restoranti në katin e fundit ofron pamje panoramike 360° drejt detit dhe maleve, duke e bërë atë një destinacion të preferuar për vizitorët. Pronësia përfshin dokumentacion të rregullt hipotekor, duke e bërë procesin e shitjes të lehtë dhe të besueshëm. Me një truall prej 1000 m², projekti i zhvillimit parashikon pishinë, hapësira parkimi, restorantin, 36 dhoma dhe 4 suita, duke shtuar vlerën dhe përdorshmërinë e hotelit. Vendndodhja e tij vetëm 300 metra nga plazhi e bën një zgjedhje të shkëlqyer për investitorët. ♦Me një çmim prej 1.6 milion euro, ky hotel ofron potencial të lartë për rritje të vlerës dhe të ardhurave në të ardhmen.

1,600,000 €
17/07/2024
  • 1200 m2
  • 28 Dhoma gjumi

Ambjent Biznesi Ne Shitje » Rradhime, Vlorë, Vlore

Ambjent Biznesi Ne Shitje

Me te kerkuarat

office-address