Kerko shtepi me qira ne Ish Blloku - lista e plote e shtepive me qera

Rezultate: 50

TEK ISH BLLOKU SUPER AMBJENT PER QIRA!

TEK ISH BLLOKU SUPER AMBJENT PER QIRA! Ambienti ndodhet ne katin 0, ne kryqezim te rrugeve kryesore, ne nje zone shume te preferuar te Tiranes, edhe per shkak te faciliteteve qe ofron. Eshte i pershtatshem per zhvillimin e tipologjive te ndryshme te sipermarrjes.Gjithashtu, ka 3 ndarje të cilat mund të përshtaten me lehtësi për të krijuar ambiente zyre.Është ideale për klinikë dentare, call center, qendra estetike, zyra inxhinierike, arkitektë dhe shumë lloje të bizneseve të ngjashme,ambienti ka dy hyrje dhe parking. Lokacioni eshte mjaft i favorshem per zhvillimin e biznesit tuaj! Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

7,000 € / ne muaj
02/07/2024
  • 260 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Ish Blloku » Rruga Sami Frasheri, Tirane

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 DEPO PRANE KINEMA AGIMIT ISH BLLOKU!

Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri
Pa Ashensor • Kati i 3-të 
 • Sipërfaqe Bruto: 130 M2 • Sipërfaqe Neto: 112M2
 • Orientim: Veri-Jug • Disponon Certifikate Pronesie Organizimi: 
 • Korridor Shpërndarës
 • Sallon Ndënjie
 • Ambient Gatimi • 2 Dhoma Gjumi 
 • Tualet Inkaso
 • 2 Ballkona • Verande Detaje të Tjera: 
 • Totalisht i investuar 

 • Parket •2 Kondicionere • Dritare Dopio Termo-Akustike • Smart TV 42” 4K • Lavastovilje Vendodhja ku ndodhet apartamenti është nga më të qetat e të preferuarat për jetuar ne Tirane. Aty ku cdo gje mund ta prekesh me kembe dhe jo te levizesh makinen. Apartamenti ka nje planimetri te shfrytezueshme dhe mund te krijohen 3 Garsoniere! Vendodhja e ketij apartamenti eshte nje nga zona me te frekuentuara nga turistet dhe shume e populluar nga pronat qe bashkepunojne me AirBnb Për një vizitë në apartament më kotaktoni 0698868169❗️

800 € / ne muaj
21/06/2024
  • 130 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Ish Blloku » Pallatet Agimi mbrapa kafe Roma tirane, 1001, Alba, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente me qira ne Ish Blloku perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address