Apartamente dhe shtepi me qera 2+1 ne Tirane

Rezultate: 638

Apartament 2+1+ Post Parkimi Per Qira, Lake View Residence

Apartamenti ndodhet katin e 11-te te nje kompleksi te ri, me siperfaqe 135 m2, me vendndodhje tek Lake View Residence. Organizohet ne: sallon ndenjje, kend gatimi, 2 dhome gjumi, tualet, koridor, depo, ballkon. Apartamenti jepet me qira per zyra ose per banim me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes. Apartamenti jepet bosh me cmim 1000 euro perfshire nje post parkimi dhe i mobiluar me cmim 1500 euro perfshire nje post parkimi. Apartamenti eshte i rregullt dhe dinjitoz, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Rezidencat Lake View ofrojnë nivel të lartë sigurie dhe teknologjie, duke përdorur teknologjinë e aksesit me kartë, mbikëqyrje dhe pika aksesi në ndërtesa të ndara. Hyrjet e strukturave janë të pajisura me një sistem të avancuar monitorimi 24/7 duke e bërë më të sigurtë dhe të qetë jetën e banorëve. Ofron akses te lehtë në arteriet kryesore të Tiranës Pranë Parkut Kombetar: 25 minuta nga aeroporti Ndërkombetar i Tiranës, 5 minuta nga qendra e Tiranës, 30 minuta nga Durrësi, 30 minuta nga Elbasani, 3 orë nga Prishtina. Per me shume informacione na kontaktoni.

1,000 € / ne muaj
23/07/2024
  • 135 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera 2+1 Tirane » Liqeni i Tiranes, Tirane

Kur kërkoni për shtepi me qera 2+1 ne Tirane është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një shtëpi e mire duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne kemi njoftimet e fundit 2+1 te publikuara ne portalin tone.

office-address