Apartament me qera 1+1, 2+1, 3+1 ne te gjitha zonat

Rezultate: 1326

Ambient Zyre Per Qira Ne Rrugen e Kavajes

Ambienti i zyres pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati i ri me ashensor, me siperfaqe 100m2, me vendndhodhje ne Rrugen e Kavajes . Organizohet ne: 3 ambiente, korridor, tualet dhe ballkon. Ambienti eshte i investuar ne menyre cilesore dhe nje pjese e shtruar me parket dhe me sistem kondicionimi. Ambienti eshte shume i pershtatur per zyra, klinika dhe zhvillimin e bizneseve te ndryshme duke u favorizuar edhe nga vendndodhja qe ka. Vendndodhja e ben nje investim te mire duke qene se eshte ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe e favorshme per zhvillimin e biznesit. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

800 € / ne muaj
19/07/2024
  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Apartament me qera » Rruga e Kavajes, Tirane

TEK GARDEN BUILDING RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 3+1+2 PER QERA!

Ofrojme super apartament luksoz prane rruges se Kavajes, tek Garden Building. Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te me siperfaqe 135 m2, dhe eshte i organizuar nga nje korridor i cili ben shperndarjet tek ambientet e tjera, ambient ndenje dhe ambient gatimi, tre dhoma gjumi, ku ajo matrimoniale ka tualet, ballkon dhe tualeti kryesor. Apartamenti nuk eshte i mobiluar por eshte i ri i investuar ne menyren me moderne, duke te ofruar komoditetin e nje jete luksoze. Zona eshte nder me te preferuarat per banim per shkak te te gjitha faciliteteve qe te ofron. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr.+355692055138!

1,500 € / ne muaj
18/07/2024
  • 135 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Apartament me qera » Rruga e Kavajes, Tirane

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 4+1+2 NE QENDER

Ofrojme super apartament per qira ne Qender . Eshte totalisht e investuar dhe ka siperfaqe ndertimi 140 m2 . Eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2 tualete, ballkon. Apartamenti ka 4 kondicioner 1 TV, 1 frigorifer 1 krevat dopjo dhe 1 kundrabufe . Eshte i pershtatshme per banim,zyra per biznes , Airbnb. Hapesira e bollshme lejon zhvillimin e tipologjive te ndryshme te sipermarrjes. Zona ne te cilen ndodhet prona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si shkolla, kopshte, farmaci, market, furre buke, stacion autobusi etj. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

1,000 € / ne muaj
18/07/2024
  • 140 m2
  • 4 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Apartament me qera » KAFE FLORA, Tirane

Apartamente me qera

office-address