Shtepi me qera 2+1 dhe apartamente me qera 2+1

Rezultate: 739

APARTAMENT 2+1 ME GARAZH TE REZIDENCA "WHITE HILL" DURRES , PER QIRA!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor te ndertuar viteve te fundit. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje me kuzhine , dy dhoma gjumi , nje tualet, nje ballkon dhe nje garazh. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar deri ne detaje ka pamje anesore deti dhe pamje nga pishina. Zona dhe rezidenca ne te cilen ndodhet ky apartament eshte nje vlere e shtuar pasi i ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode . Preferohet te jepet per qira afatgjata. Apartamenti eshte i lire nga 4 shtatori 2024. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kotaktoni!

1,000 € / ne muaj
23/07/2024
  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera 2+1 » Rezidenca "White Hill", Durres

Apartament 2+1+ Post Parkimi Per Qira, Lake View Residence

Apartamenti ndodhet katin e 11-te te nje kompleksi te ri, me siperfaqe 135 m2, me vendndodhje tek Lake View Residence. Organizohet ne: sallon ndenjje, kend gatimi, 2 dhome gjumi, tualet, koridor, depo, ballkon. Apartamenti jepet me qira per zyra ose per banim me pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes. Apartamenti jepet bosh me cmim 1000 euro perfshire nje post parkimi dhe i mobiluar me cmim 1500 euro perfshire nje post parkimi. Apartamenti eshte i rregullt dhe dinjitoz, me vetrata xhami tripleks, punime hidraulike, elektrike dhe izolimi fantastik me materiale ndertimi te perzgjedhura me cilesi te larte. Rezidencat Lake View ofrojnë nivel të lartë sigurie dhe teknologjie, duke përdorur teknologjinë e aksesit me kartë, mbikëqyrje dhe pika aksesi në ndërtesa të ndara. Hyrjet e strukturave janë të pajisura me një sistem të avancuar monitorimi 24/7 duke e bërë më të sigurtë dhe të qetë jetën e banorëve. Ofron akses te lehtë në arteriet kryesore të Tiranës Pranë Parkut Kombetar: 25 minuta nga aeroporti Ndërkombetar i Tiranës, 5 minuta nga qendra e Tiranës, 30 minuta nga Durrësi, 30 minuta nga Elbasani, 3 orë nga Prishtina. Per me shume informacione na kontaktoni.

1,000 € / ne muaj
23/07/2024
  • 135 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera 2+1 » Liqeni i Tiranes, Tirane

office-address