Toke ne shitje, trual, toke bujqesore, toke industriale

Rezultate: 335

TOKE-TRUALL PRANE XHAMISE ME 4 MINARE , PLAZH PER SHITJE!

Toka ndodhet ne nje pozicion te pershtatshem per krijimin e nje jetese te qete dhe te rehatshme . Disponon 500 m2 ne dokumenta dhe ndodhet prane Unazes se Durresit dhe vetem 950 metra larg Vijes Bregdetare te detit Adriatik . Zona disponon te gjitha fasilitetet e nevojshme si Farmaci , Markete , Bare , Ambiente gjelberimi , Kopeshte , Shkolla dhe shume te tjera . Nje favor teper i madh eshte qe prona eshte trruall ne certifikaten e pronesise dhe eshte e gatshme per marrjen e lejes se ndertimit dhe zhvillimin e cfaredo objekti ne te . Permban dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

69,000 €
24/07/2024
  • 500 m2

🏡 Toke ne shitje » Prane Xhamise 4 Minare , Plazh, Durres

SHITET TOKE NE DHERMI

Një parcelë toke prej 8000 metra katrorë është në shitje në zonën e Kondraq, Dhërmi, e vendosur mbi rrugen e re Palase-Dhermi. Kjo tokë ofron një mundësi të shkëlqyer investimi në një nga destinacionet më të kërkuara turistike të bregdetit shqiptar. Dhërmiu është i njohur për plazhet e tij të kristalta, peizazhet malore të mrekullueshme dhe atmosferën e qetë, duke e bërë këtë tokë ideale për zhvillim turistik ose rezidencial. Vendndodhja e parcelës ofron qasje të lehtë në infrastrukturën kryesore dhe atraksionet lokale, duke përfshirë restorante të njohura, bare dhe aktivitete ujore. Kjo tokë e madhe me një çmim konkurrues është një mundësi e rrallë për investitorët që kërkojnë të ndërtojnë një kompleks turistik, vila private, ose një projekt të përzier që përfshin të dyja. Me zhvillimin e vazhdueshëm të turizmit në zonë dhe rritjen e vlerës së pronave, kjo parcelë toke në Kondraq, Dhërmi përfaqëson një investim të zgjuar dhe me potencial të lartë për fitim në të ardhmen. Eshte e pajisur me AMTP. Detaje te tjera: ✅ Çmimi: 140 Euro/m2 (1,120,000Euro) ✅ Sipërfaqe: 8000 m2

1,120,000 €
10/07/2024
  • 8000 m2

🏡 Toke ne shitje » Kondraq, Dhermi, Vlore

Tokë për Shitje në Kodrat e Gjirit të Lalzit!

Ofrohet për shitje një tokë e jashtëzakonshme me sipërfaqe prej 51,100 m², e cila ndodhet në kodrat e bukura të Gjirit të Lalzit, pranë kantinës së njohur Duka. Kjo pronë përfaqëson një mundësi të shkëlqyer investimi, duke kombinuar një vendndodhje strategjike me potencial të lartë zhvillimi. ♦Karakteristika kryesore: •E pozicionuar në një zonë me natyrë të virgjër dhe me pamje spektakolare, kjo tokë është ideale për projekte rezidenciale, turistike apo komerciale. • Vetëm pak minuta larg nga bregdeti, toka ofron një ambient të qetë dhe relaksues, të përshtatshme për zhvillimin e resorteve luksoze apo kompleksesh banimi. •Pranë kantinës Duka, e cila është një atraksion turistik në vetvete, dhe me akses të lehtë në rrugët kryesore. ♦Përparësitë e investimit: •Zona e Gjirit të Lalzit është në zhvillim e sipër dhe po kthehet në një nga destinacionet më të kërkuara për investime në Shqipëri. Me një çmim konkurrues prej vetëm 15 Euro/m². Për më shumë informacion dhe për të caktuar një vizitë në terren, ju lutemi na kontaktoni

766,500 €
06/07/2024
  • 51100 m2

🏡 Toke ne shitje » Gjiri i Lalzit, Durres

Toke ne shitje

Me te kerkuarat

office-address