Kerko shtepi me qira ne Rruga e Kosovareve - lista e plote e shtepive me qera

Rezultate: 14

Shitet ose Jepet me Qira Apartament 2+1 mbrapa Rrugës së Kosovarëve!

♦Detaje mbi pronën: - Siperfaqe e apartamentit: 100m² - Vendosur në katin e 1-rë të një pallati ekzistues ♦Struktura e apartamentit: • Sallon •Kuzhinë e veçuar • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete •Lavanderi të veçuar •Depo •Ballkon ♦Karateristika shtesë: •Zgjedhja ideale për çifte ose familje që dëshirojnë të jetojnë në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. •Apartamenti jepet i mobiluar si në foto. •Orientimi jug-perëndim •Disponon çertifikatë pronësie. ♦Çmimi për qira: 700€/muaj ♦Çmimi për shitje: 300.000 €uro (i diskutushëm) Për informacione të mëtejshme ose për të organizuar një vizitë, ju lutem na kontaktoni!

700 € / ne muaj
04/03/2024
  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Rruga e Kosovareve » Rruga e Kosovarëve, Tirane

Zbuloni shtepi dhe apartamente me qira ne Rruga e Kosovareve perfshire ofertat me te lira. Faqja jone ka prona 1+1, 2+1, garsoniere te pershtatshme per studentet, profesionistet, dhe familje.

office-address