Garsoniere me qera Tirane

Rezultate: 14

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 DEPO PRANE KINEMA AGIMIT ISH BLLOKU!

Informacion mbi Apartamentin:
 • Ndërtim i Ri
Pa Ashensor • Kati i 3-të 
 • Sipërfaqe Bruto: 130 M2 • Sipërfaqe Neto: 112M2
 • Orientim: Veri-Jug • Disponon Certifikate Pronesie Organizimi: 
 • Korridor Shpërndarës
 • Sallon Ndënjie
 • Ambient Gatimi • 2 Dhoma Gjumi 
 • Tualet Inkaso
 • 2 Ballkona • Verande Detaje të Tjera: 
 • Totalisht i investuar 

 • Parket •2 Kondicionere • Dritare Dopio Termo-Akustike • Smart TV 42” 4K • Lavastovilje Vendodhja ku ndodhet apartamenti është nga më të qetat e të preferuarat për jetuar ne Tirane. Aty ku cdo gje mund ta prekesh me kembe dhe jo te levizesh makinen. Apartamenti ka nje planimetri te shfrytezueshme dhe mund te krijohen 3 Garsoniere! Vendodhja e ketij apartamenti eshte nje nga zona me te frekuentuara nga turistet dhe shume e populluar nga pronat qe bashkepunojne me AirBnb Për një vizitë në apartament më kotaktoni 0698868169❗️

800 € / ne muaj
21/06/2024
  • 130 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Garsoniere me qera Tirane » Pallatet Agimi mbrapa kafe Roma tirane, 1001, Alba, Tirane

Kur kërkoni për garsoniere me qera ne Tirane është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një garsoniere duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne kemi njoftimet e fundit per garsoniere te publikuara ne portalin tone.

Me te kerkuarat

office-address